کسب تندیس برند محبوب از دیدگاه مصرف کنندگان برای ششمین سال متوالی

ششمین جشنواره ملی برند محبوب مصرف کنندگان با مشارکت جمع کثیری از فعالان اقتصادی و بازرگانی روز دوشنبه مورخ 22 مهرماه 1398 در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد . شیوه فعالیت این جشنواره اینگونه بود که از چندی پیش، برندها در 152 گروه کالایی تقسیم بندی شدند و درباره محبوبیت آنها از بیش ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر نظرسنجی شد و در نهایت 33 برند محبوب معرفی شدند. در چهارمین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، صنایع چوبی آپادانا موفق به دریافت تندیس محبوب‌ترین برند تولید کننده سرویس خواب کودک کشور شد. در مراسم اختتامیه این جشنواره که در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، تندیس زرین محبوب‌ترین برند در میان شرکت‌های تولید کننده سرویس خواب به شرکت آپادانا اعطا شد. گفتنی‌ست آپادانا برای ششمین سال پیا‌پی توانسته است در رقابت با دیگر شرکت‌های فعال تولید کننده سرویس خواب کودک، تندیس زرین و عنوان محبوب‌ترین برند کشور را به خود اختصاص دهد.

کسب تندیس برند محبوب از دیدگاه مصرف کنندگان برای چهارمین سال متوالی

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، چهارمین جشنواره «برند محبوب» صبح روز چهارشنبه 30 فروردین ماه 1396 در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد؛ شیوه فعالیت این جشنواره اینگونه بود که از چندی پیش، برندها در 147 گروه کالایی تقسیم بندی شدند و درباره محبوبیت آنها از یک میلیون و 280 هزار نفر نظرسنجی شد و در نهایت 33 برند محبوب معرفی شدند. در چهارمین جشنواره برند محبوب مصرف‌کنندگان، صنایع چوبی آپادانا موفق به دریافت تندیس محبوب‌ترین برند تولید کننده سرویس خواب کودک کشور شد. در مراسم اختتامیه این جشنواره که در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، تندیس زرین محبوب‌ترین برند در میان شرکت‌های تولید کننده سرویس خواب به شرکت آپادانا اعطا شد. گفتنی‌ست آپادانا برای چهارمین سال پیا‌پی توانسته است در رقابت با دیگر شرکت‌های فعال تولید کننده سرویس خواب کودک، تندیس زرین و عنوان محبوب‌ترین برند کشور را به خود اختصاص دهد.

مصاحبه مدیریت آپادانا با رادیو اقتصاد

«سیروس کشاورز» از تولیدکنندگان مبلمان کودک نیز در مصاحبه با رادیو اقتصاد افزود: صنعت مبلمان کشور یک صنعت مولف در سطح دنیا نبوده بلکه همیشه تحت تاثیر طراحی شرکت های بزرگ در کشورهای مختلف دنیا به ویژه آلمان، ایتالیا، ترکیه و ... بوده است. وی همچنین صنعت مبلمان اتاق کودک را یک صنعت جوان برشمرد و اظهارداشت: مبلمان تولید داخلی در بازارهای بین المللی از قبیل کویت، عراق و سایر کشورها ی دنیا عرضه می شود. کشاورز گفت: کالاهای تولیدی صنعت مبلمان کشور امروز به لحاظ طرح، تنوع، رنگ و غیره از مشتری پسندی بسیار خوبی در سطح بازارهای داخلی و خارجی برخوردار است. وی در ادامه خلاقیت و نوآوری را در تولید کالا بسیار مهم دانست و افزود: هرچند طراحی در صنعت مبلمان هزینه بر است اما تولیدکنندگان داخلی در حد توان و کفایت مالی درمسیر طراحی مبتنی بر فرهنگ بومی گام برمی دارند. این فعال صنعت مبل ایران اضافه کرد: بحث طراحی امروز به دلائل مختلف از قبیل کپی رایت، هزینه بالا و سایر موارد به حاشیه رفته است. وی همچنین کپی رایت را آفت جدی صنعت مبلمان و دیگر صنایع در کشور نام برد و اظهارداشت: مجموعه آپادانا (تولید کننده مبلمان) با جذب متخصصان مجرب و بهره گیری از فناوری و ماشین آلات روز اروپا سطح فعالیت خود را با طراحی های مدرن روز دنیا بهینه و همچنان در جهت بهبود محصولات گام بر می دارد.

حضور آپادانا در جشنواره برند برتر سال 2017

هدف این جشنواره ارتقای جایگاه موضوعات برند و حمایت از مصرف کنندگان در میان شرکتها می باشد. بدین منظور دبیرخانه جشنواره قصد دارد تا با شناسایی و معرفی برندهای محبوب مصرف کنندگان، زمینه معرفی این برندها به مصرف کنندگان و تقدیر از آنها را فراهم آورد. در این جشنواره، از مدل مبتنی بر نظرسنجی گسترده مردمی برای شناسایی میزان هواداری مصرف کنندگان در هر یک از گروههای کالا/خدمات استفاده خواهد شد تا ضمن ایجاد زمینه مشارکت گسترده مصرف کنندگان در این نظرسنجی، بتوان ارزیابی قابل اعتمادی از طیف گسترده برندهای فعال در گروههای مختلف کالا/خدمات به دست آورد. در نهایت به محبوب ترین برند از نظر مردم، یعنی برندی که بیشترین تعداد آرای مردمی را به خود اختصاص داده باشد، تندیس زرین برند محبوب و به برندی که دومین تعداد آرای هر گروه را دارد، تندیس سیمین برند محبوب اهدا خواهد شد. ضمناً به منظور تقدیر از تلاش صنعتگران ایرانی، در گروههایی که برنده یک برند خارجی باشد، به شرط حضور حداقل 2 برند ایرانی، به محبوبترین برند ایرانی نیز تندیس زرین برند محبوب ایرانی اعطا خواهد شد. قابل ذکر است نظرسنجی ها در بسترهای مختلف انجام خواهد شد تا بالاترین سطح دسترسی را برای کسب نظرات مصرف کنندگان فراهم آورد. ضمناً کلیه فعالیتهای مرتبط با جشنواره از طریق وب سایت رسمی جشنواره به آدرس http://www.irantopbrands.orgبه انجام خواهد رسید.

حضور آپادانا در جشنواره برند محبوب سال 95

به گزارش دبیرخانه جشنواره برند محبوب،پس از چند ماه رقابت میان برندهای مطرح بازار در جلب رای هواداری مصرف‏ کنندگان، نتایج گسترده ‏ترین نظرسنجی برندهای محبوب طی جشن باشکوهی در روز 11 مرداد 95 در مرکز همایش‏های بین‏ المللی صدا و سیما اعلام گردید. در این مراسم که با حضور جمعی از مقامات کشوری، مدیران برندهای محبوب و نیز منتخب هواداران مردمی برندها برگزار گردید، مبلمان اتاق کودک و نوجوان آپادانا توانست تندیس زرین برند محبوب در رسته اتاق کودک را برای سومین سال متوالی از آن خود کند. معرفی جشنواره در این جشنواره، مصرف کنندگان به عنوان مهمترین تصمیم‌گیران و داوران انتخاب برندهای محبوب، مشارکت خواهند داشت. بدیهی است شناسایی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان، می تواند زمینه اطلاع رسانی و آشنایی بیشتر مردم با برندهای محبوب را فراهم کرده و کمک شایانی در خریدهای بهتر برای مصرف کنندگان را ایجاد نماید. تندیس برند محبوب با توجه به برگزاري جشنواره مبتني بر نظرسنجي گسترده مردمي، مسلم است كه برندهاي منتخب جشنواره برندهايي خواهند بود كه در هر گروه كالايي بیشترین هوادار را به خود اختصاص داده باشند. بر اساس نتایج نظرسنجی، برندهایی که در هر گروه حائز بالاترین تعداد آرای مردمی شده باشند به عنوان محبوبترین برند گروه کالایی موردنظر معرفی گردیده و تندیس زرین برند محبوب در گروه موردنظر را دریافت خواهد کرد